Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, yeni ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz
Firmamız 1985 den bugüne endüstriyel mutfak ekipmanları üretmektedir. Ağırlıklı olarak döner ocağı ve döner kesme bıçağı üreten firmamız profosyenel kullanımlar için tüm endüstriyel mutfak gereçlerinin tedariğini yapabilmektedir. Geniş ürün yelpazemiz ve deneyimli kadromuzla tüm yedek parça ve yarımamül ürünlerini kendi fabrikamızda üretmekte ve tüm ürünlerimizde dibeksan kalitesini dünya standartlarında belgelendirip onaylı kuruluşlarla belgelendirmekteyiz.
Türkiye için N11.com'da ki mağazamızdan satınalma gerçekleştirebilir veya web sitemizde bulunan fiyat al butnundan satınalma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı satışlarımız bayilerimiz aracılığıyla gerçekleşmektedir. Bulunduğunuz ülke veya şehirdeki bayiimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye için N11.com'da ki mağazamızdan satınalma gerçekleştirebilir veya mail yoluyla tahsilatlı kargo veya kredi kartıyla peşin ödeme yapabilirsiniz. Yurt dışı ödemeler için bayi kanallarımızda farklılıklar gösterebileceğinden bayimizle görüşmenizi öneririz.
Ürünlerin sevkiyatı müşterilerimizin kapı adreslerine kadar yapılacaktır.
Dibeksan tarafından satılan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmış ve hizmetinize sunulmuş cihazlardır. Bu ürünler için aksi belirtilmediği sürece 1 yıllık garanti süresi Dibeksan tarafından siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır.

Dibeksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

1985 yılından günümüze endüstriyel mutfak ve kafe ekipmanları,döner ocağı, elektrikli döner bıçağı ve mutfak ürünleri ile 46 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.