Hakkımızda

Firmamız 1985 yılında inoks mutfak ürünleri, döner ocakları ve sonrasında elektrikli döner kesme bıçağı üretimine başlayarak sektöründeki lider kuruluşlar arasındaki haklı yerini almıştır.

Teknolojiyi ve kaliteyi hedefleyen DİBEKSAN, ürünlerini CE standartlarına uygun olarak üretip AB onaylı kuruluşların laboratuvarlarında testlerini yaptırarak sertifikalarını almıştır.

Tecrübeli ve deneyimli kadrosu ve teknolojik üretim hattı ile üretimine devam eden DİBEKSAN, yılların vermiş olduğu tecrübe ve parlak geçmişi ile ürettiği ürünleri sayesinde sektöründe en çok aranan firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini kalitenin temeli olarak alıp bu bağlamda gelişmeler doğrultusunda gelişmemizi ve bu gelişmenin sürekliliğini sağlamak.

Müşteri tarafından hizmet ve kalite yönünden tercih edilir olmak ve müşteri sayımızı artırmak.

Ürün ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle sürekli işbirliği içinde olup birlikte ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmek ve bu iyileştirmenin sürekliliğini sağlamak.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız müşteri memnuniyetini kalitenin temeli kabul ederek, bu bağlamda kalite yönetim sistemini oluşturmak, uygulamak ve geliştirerek sürekliliğini sağlamaktır. Faaliyetlerimizde müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sorunlarına çözüm ortağı olmak, onları mutlu etmek, bizim de mutluluğumuzdur. Kanunlara saygı, insana saygı, doğaya saygı, kendimize saygı ekonomik çıkarlarımızın önündedir. Amacımız müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, kullanıcısına güven veren ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek, teknolojiyi ve kaliteyi üretimin her alanında kullanarak TECRÜBENİN KALİTE İLE BULUŞTUĞU ADRES anlayışını DİBEKSAN ismiyle bütünleştirmektir.

Çevre Politikamız

Çevremizin sağlığını kendi sağlımız kadar önemsiyor ve gelecek nesillere sağlıklı, yaşanabilir bir çevre bırakmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla uygun çevre yönetim sistemini kurmak ve sürekli geliştirmek, doğal kaynakları bilinçli bir şekilde kullanmak ve korumak, kirlilik ve israfı önlemek, enerji kaynaklarını gelecek nesillerimizi de düşünerek bilinçli bir şekilde tüketmek çevre ile ilgili temel politikalarımızdır.

İş Güvenliği Politikamız

Çalışanlarımızın, ziyaretçilerimizin ve müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve onlara sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlamak işimizin en önemli parçasıdır. Bu amaçla gerekli iş sağlığı ve iş güvenliği yönetim sistemlerini kurmayı ve sürekli geliştirmeyi, iş sağlığı ve güvenliğini tehlikeye sokacak risklerin belirlenerek azaltılmasını, tüm faaliyetlerimizde iş güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve düzenlemelere uymayı kabul ve taahhüt ediyoruz.

Dibeksan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

1985 yılından günümüze endüstriyel mutfak ve kafe ekipmanları,döner ocağı, elektrikli döner bıçağı ve mutfak ürünleri ile 46 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.